List:Таборові Пісні

From WikiSpiv
Jump to: navigation, search

This contains the list of all historical Ukrainian Diaspora and Ukrainian Scouting camps as well as their camp song (when applicable).

All таборові пісні should be added to the Category:Таборові_пісні and then manually updated here as well!

These songs should include information about the camp in the following format:

Вовча Тропа УПЮів (2016р)
Комендант(ка): Марко Мулик
Слова: Мако Завадівський
Мелодія: "Beds Are Burning" - Midnight Oil

This section can also contain Роєві Пісні (aka "обряди") as well as any other songs written at/for particular табір.

2021[ ]

Пластовий Листок ч.230

2020[ ]

Пластовий Листок ч.228

Note: Табори in 2020 were virtual due to the Covid-19 Pandemic

  • Пласт - "Вовча Тропа" (Віртуальний)
    • УПЮ: ???? (ОТК)
    • УПН: ???? (ОТК)
    • PeeWee: ???? (Юля Паславська)
  • Пласт - "Писаний Камінь" (Віртуальний)
    • УПЮ-ів: ???? (Марко Куцій) [Не було пісня]
    • УПЮ-ок: ???? (Андрея Пенцак) [Не було пісня]
    • УПН: [Без назву] (Тоня Мирфі) [Не було пісня]
  • Пласт - "Новий Сокіл" (Віртуальний)

2019[ ]

Пластовий Листок ч.226

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Коріння життя (Надя Олесницька)
    • УПЮ-ів: Наша Хортиця в Горах (Борис Хабурський)
    • УПЮ-ок: Воїни Відваги (Христя Цюваник)
    • УПН-ів: Таємниці Лісу (Юрій Голіят)
    • УПН-ок: Під Великим Шатром (Катя Волошин)
    • PeeWee: Природна Забава (Іра Перхалюк)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Єдність Нового Повстання (Микола Захар)
    • УПЮ-ок: Світ пригодів (Мая Мирфі)
    • УПН-ів: Стародавні Сторожі Лісу (Оленка Гладка)
    • УПН-ок: Стародавні Міфи, Сучасні Герої (Ніна Оришкевич)
    • Пташата: Пташата в Космосі (Олько Яримович)
  • Пласт - Новий Сокіл
  • Пласт - Сієтл
  • Пласт - Союзівка
    • Пташата: Грай Море Грай (Таля Павлюк)
  • Help us Help

2018[ ]

Пластовий Листок ч.225

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Світ кличе (Микола Паславский)
    • УПЮ-ів: Лиш боротись – Значить жить (Андрій Шатинський)
    • УПЮ-ок: Впевненість будуєм – мрії здійснюєм (Христя Цюваник)
    • УПН-ів: Путь вічних героїв (Іра Перхалюк)
    • УПН-ок: Феїтопія (Юліянна Попович)
    • PeeWee: Природна забава (Христя Іваник)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Повстанський шлях (Юрко Курило)
    • УПЮ-ок: Дух богинь (Оксана Дубровська)
    • УПН-ів: Таємниці запорозької січі (Александра Гамільтон)
    • УПН-ок: Подорожуючі в космосі (Оленка Гладка)
    • Пташата: Таємниця oкеанів (Ксеня Черник, Тая Скубяк)
  • Пласт - Новий Сокіл
  • Пласт - Союзівка
    • Пташата 1: На таборі лунає спів (Реня Ничка)
    • Пташата 2: У горах Карпатах (Аня Навроцька)

2017[ ]

Пластовий Листок ч.224

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Стежки перемоги (Муся О'Конел)
    • УПЮ-ів: Вічне Братство (Марко Завадівський)
    • УПЮ-ок: Одна Сильна - Разом Непереможні (Іра Перхалюк)
    • УПН-ів: Ґільдія (Лесик Ґорлов)
    • УПН-ок: Підводне Життя (Aріяна Бабченко)
    • PeeWee: Природна Забава (Христина Темницька)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Вовча школа (Юрій Леськів)
    • УПЮ-ок: Складанки Світу (Ляриса Ворик)
    • УПН-ів: Ватага Природників (Андрій Тарасюк)
    • УПН-ок: Знайди Мене Між Деревами (Наталка Заперник)
  • Пласт - Новий Сокіл

2016[ ]

Пластовий Листок ч.223

2015[ ]

Пластовий Листок ч.222

2014[ ]

Пластовий Листок ч.221

  • Пласт - Вовча Тропа
  • Пласт - Писаний Камінь
    • Ю2: Пролягла дорога
    • УПЮ-ів: Дорога в Рим (Микола Мурський)
    • УПЮ-ок: Дика Енергія (Христина Залуцька)
    • УПН-ів: Чотири волі, одна доля (Лукас Вишницький)
    • УПН-ок: Від сафарі до любов'ю (Софія Кучер)
    • Пташата: В царстві лева (Орест Голубець)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: І повіє огонь новий (Андрій Ребрик)
    • УПН: Таємниці чарівника (Віра Іванків)
    • Пташата: Давно, давно тому (Мирон Ґеник)
  • Пласт - Сієтл
    • УПН/УПЮ: Іскра полетіло на захід
      • УПЮ: Зійшлися летом крил Скова (Андрій Зварич)
      • УПН: Мандрівники крайнеба (Христіян Крочак)
      • Пташата: Великий відкритий світ (Христіян Крочак)

2013[ ]

Пластовий Листок ч.220

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Захочеш і буде (Павло Яримович)
    • УПЮ-ів: Сини Шевченка-Свого не цурайтесь (Андрій Зварич)
    • УПЮ-ок: В серці маємо те, що не вмирає (Зоя Ріпецька)
    • УПН-ів: Стародавна олімпіада (Христіян Крочак)
    • УПН-ок: У світі містичних чудес (Андрея Вотерс)
    • PeeWee: Природа Забава (Тереса Курітза)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Опір - Перемога (Михась Фединський)
    • УПЮ-ок: Цирк Сонця (Наталка Тарасюк)
    • УПН-ів: Світ Супергероїв (Левко Миронович)
    • УПН-ок: Таємниці в Піраміді (Катруся Бей)
    • Пташата: Грай Море Грай (Туся Якубович, Леся Ниршл)
  • Пласт - Новий Сокіл

2012[ ]

Пластовий Листок ч.220

  • Пласт - Вовча Тропа
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: З'єднані Вогнем (Михась Фединський)
    • УПЮ-ок: Через Гори,Через Час (Аня Вейлен)
    • УПН-ів: Наслідники Артура (Адам Белкірус)
    • УПН-ок: Через час і через світ (Софія Кучер)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Львівські Літуни (Максим Бойко)
    • УПН: Приятелі Легенд (Лукас Вишницький)
  • Пласт - Вишкіл 242 - Писаний Камінь

2011[ ]

Пластовий Листок ч.219

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Всі Наші Голоси (Стефан Ставничий)
    • УПЮ-ів: Велика Гра (Зорян Ласовський)
    • УПЮ-ок: "Можу Переможу (Адріяна Федорічук)
    • УПН-ів: Дикій Захід (Матій Лабунька)
    • УПН-ок: Тупу Тупу Нозями (Мелася Лесюк)
    • PeeWee 1: Лісова Гра (Ліда Буняк)
    • PeeWee 2: Лісова Гра (Христя Сенторе)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Сини Свободи (Михайло Стецик)
    • УПЮ-ок: Велика Гра (Катруся Стецик)
    • УПН-ів: Життя на Лінкорі (Андрій Оришкевич)
    • УПН-ок: Чарівні Спомини (Рената Шипайло)
    • Пташата: Чарівний Ліс (Марта Якубович)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: 5‐й Елемент (Катя Коваль‐Калета)
    • УПН: Княжа Сила (Харитя Білаш)
    • Пташата: Де Той Літак (Петро Елиїв)

2010[ ]

Пластовий Листок ч.219

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Одна Любов (Стефан Ставничий)
    • УПЮ-ів: Стежками Запорожських Козаків (Лесик Миськів)
    • УПЮ-ок: Через Мрії Предків Сила в Нас (Адріяна Федорічук)
    • УПН-ів: Лицарський Замок (Христя Ставнича)
    • УПН-ок: Як Виростем Великі (Андрея Лебідь)
    • PeeWee: Лісова Гра (Христя Козак)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: За Вічну Волю (Oлeсь Микита)
    • УПЮ-ок: Від Весни до Весни (Катруся Стецик)
    • УПН-ів: Зум Авт (Петро Гафкович)
    • УПН-ок: Колись Було Завтра Буде (Вікторія Крайнц)
    • Пташата: Пішли Ми На Мандрівку (Адріяна Лісовська)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Козацьке Село (Зірка Коломиєць)
    • УПН: На Острові Піратських Пригод (Зірка Коломиєць)
    • Пташата: Гей у Джунґлях (Таня Кость‐Фарміґа)
  • Пласт - Едмонтон / Калґарі

2009[ ]

Пластовий Листок ч.217

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: ???? (Павло Мулик)
    • УПЮ-ів: ???? (Стефан Ставничий)
    • УПЮ-ок: ???? (Роксана Кобзяр)
    • УПН-ів: Караван (Александер Кнігницький)
    • УПН-ок: ???? (Ліда Мулик)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: ???? (Осипко Тобіянський)
    • УПЮ-ок: Супер Жінка (Роксоляна Залуцька)
    • УПН-ів: ???? (Дамян Грушкевич)
    • УПН-ок: ???? (Наталія Белкірус)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Ланцюг Шнура Тримає (Маркіян Горнич)
    • УПН: Змагання Сонця і Вітру (Таня Кость Фарміґа, Оксана Ласовська, Xристина Ставича)
    • Пташата: Чарівник Світ Карликів і Фей (Кзеня Козак)

2008[ ]

Пластовий Листок ч.217

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Безмежне життя (Стефан Ставничий)
    • УПЮ-ів: ???? (Павло Яримович)
    • УПЮ-ок: ???? (Роксана Кобзяр)
    • УПН-ів: ???? (Олесь Драбик)
    • УПН-ок: ???? (Ліда Мулик)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: ???? (Маркіян Кузьмович)
    • УПЮ-ок: Ласкаво Просимо (Андрея Комічак)
    • УПН-ів: ???? (Дамян Грушкевич)
    • УПН-ок: ???? (Александра Легета)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Легенди Піцденного Сонця (Віктор Подпірка)
    • УПН: Розкопи Століть (Оксана Буняк)

2007[ ]

Пластовий Листок ч.214

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Тут і Там (Стефан Ставничий)
    • УПЮ-ів: Спарта (Максим Артимишин)
    • УПЮ-ок: Зі Силою Природи Весь Ми Переможем (Адя Ганкевич)
    • УПН-ів: Наша одісея (Дарчик Чорнодольский)
    • УПН-ок: У Колі Княгинь (Ліса Мілянич Микита)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Розвиток Людства (Антін Дурбак)
    • УПЮ-ок: Під Громом Танцюєм (Христя Гановська)
    • УПН-ів: Потайний Орден Козаків (Адріян Піхурко)
    • УПН-ок: Чар Казок (Александра Легета)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПН: На Добраніч Казку Розкажу (Оксана Буняк)
    • Пташата: У Горах Карпатах Хотів би я Жить (????)
  • Пласт - Сієтл
    • УПЮ: Виклик Небокраю (Рената Конрад)
    • УПН: Слідами Предків (Алекса Мілянич)

2006[ ]

Пластовий Листок ч.213

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Будь Готов (Стефан Стайничий)
    • УПЮ-ів: Шепіт Шпигунської Школи (Роман Кашуба)
    • УПЮ-ок: Мій Голос Це Моя Сила (Стефа Процик)
    • УПН-ів: Похід Ореона (Микола Пилип)
    • УПН-ок: Пригоди Чарівних Черевичок (Маланка Мисило)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Чорний Ліс (Антін Дурбак)
    • УПЮ-ок: Іскра Нас Єднає (Леся Біда)
    • УПН-ів: Наслідки Тропічних Богів (Марко Боднарук)
    • УПН-ок: Тканина Середньовіччя (Зеня Татарська)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Золотий Я (Євген/Женя Лой)
    • УПН-ів: Хоронителі Землі (Надійка Данилів)
    • УПН-ок: На Чарівній Каруселі (Тамара Ганкевич)
  • Пласт - Німеччина

2005[ ]

Пластовий Листок ч211

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: ????
    • УПЮ-ів: ????
    • УПЮ-ок: ????
    • УПН-ів: ????
    • УПН-ок: ????
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Лицарська Честь, Предківська Слава (Данило Процько)
    • УПЮ-ок: Десь Далеко На Світі (Христя Гановська)
    • УПН-ів: Володарі Середземля (Адріян Оришкевич)
    • УПН-ок: Скарби Безладного Заходу (Христя Стахур)
    • Пташата: Чарівні Човник (Адріянна Небеш Лісовська)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Помаранчевий Шлях (Богданна Снігур)
    • УПН-ів: Орден Осьмомисла (Марко Боднарук)
    • УПН-ок: Будем Рідне Шанувати (Тамара Ганкевич)

2004[ ]

Пластовий Листок ч209

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: ???? (Ляриса Гудь)
    • УПЮ-ів: ???? (Павло Фарміґа)
    • УПЮ-ок: ???? (Христина Баранецька)
    • УПН-ів: ???? (Юстин Матійцьо)
    • УПН-ок: ???? (Христина Ставнича)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Сила (Адик Квітковський)
    • УПЮ-ок: Пісня Буде Поміж Нас (Катря Кузьмович)
    • УПН-ів: Підпілля (Марта Мудра)
    • УПН-ок: Діти Народної Природи (Ксеня Коциловська)
    • Пташата: Мандрівки По Світі (Надя Заперник і Наталка Оришкевич)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Напрям Стрілки (Христина Дужа)
    • УПН-ів: Спогади Чарівника (Петро Буняк)
    • УПН-ок: Сонце Сміється до Нас (Тамара Ганкевич)

2003[ ]

Пластовий Листок ч207

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: ???? (Стефан Ставничий)
    • УПЮ-ів: Не Викликай Вовка з Лісу (Петро Стецюк)
    • УПЮ-ок: Разом Досягнем Зорі (Христя Баранецька)
    • УПН-ів: Захований Скарб (Данило Літепло)
    • УПН-ок: Ая Санкофа Бірівосоро (Таня Гарасевич)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Орда Сили (Дамян Матусяк)
    • УПЮ-ок: Виклик ‘03 (Марія Захарій)
    • УПН-ів: Олімпійські легенди ММІІІ (Стефан Грушкевич)
    • УПН-ок: Єдність і сила (Таня Мудра)
  • Пласт - Зелений Яр
    • УПН: ???? (Лесько Рей)

2002[ ]

Пластовий Листок ч206

  • Пласт - ЮМПЗ: Гей, скобе!
  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Там де нас нема (Андрій Микита)
    • УПЮ-ів: Жертва Прометея, (Данило Літепло)
    • УПЮ-ок: Де нас вітер понесе (Орися Зобнів)
    • УПН-ів: Валгалла (Тарас Ференцевич)
    • УПН-ок: В світ за очі (Ліса Мілянич)
    • Peewee: Природня Забава (Дарка Галабурда)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Залізна Острога (Тиміш Коритко)
    • УПЮ-ок: Сторожі на Майбутнє (Марія Захарій)
    • УПН-ів: Світ Великий, а Ми ще Малі (Тарас Ковч)
    • УПН-ок: Вгадай і Шукай (Андрея Якубович)
    • Пташата: Де Природа Сама (Богдан Небеш)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Стрілецька Сім'я (Даня/Таня Снігур)
  • Пласт - Зелений Яр
    • УПН: ???? (Ляриса Бабій)

2001[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: На предківську славу (Дарка Ганкевич)
    • УПН-ів: Скарби бурхливого моря (Данило Бутенко)
    • УПН-ок: Під Лісовою Парасолькою (Тамара Ганкевич)
  • Пласт - Owasippe Scout Reservation
    • УПЮ-ів: ???
    • УПЮ-ок: Гасло: ЄЗУН
    • УПН-ів: ???
    • УПН-ок: ???

2000[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Шануймо Минуле, Лицем Вперед (Данило Бутенко)
    • УПН-ів: Кругом Світу (Доріян Федьків )
    • УПН-ок: І Виріс Там Бур'ян (Тамара Ганкевич)
    • Пташата: Край Лісу на Полаянці (Марта Єліїв Брувер)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Мета: Майбутність (Тиміш Коритко)
    • УПЮ-ок: Чар Зілля (Христя Дужа)
    • УПН-ів: Книга Надій (Юрій Федорів)
    • УПН-ок: Одисея (Марта Мудра)

1999[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: За Правду, за Віру (Данило Бутенко)
    • УПН-ів: На Крилах Орлиних (????)
    • УПН-ок: Країна Клеопатри (Ліда Пашковська)
  • Пласт - Owasippe Scout Reservation
    • УПЮ-ів: ???
    • УПЮ-ок: Край Ранкового Сонця
    • УПН-ів: ???
    • УПН-ок: ???

1998[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Грім з Ясного Неба (Данило Бутенко)
    • УПН-ів: Що за чудо, що за диво (????)
    • УПН-ок: Куди Мурашки Поспішали (Тамара Ганкевич)
    • Пташата: Зачарована Глибина (????)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ: Єдність то Сила (Роман Якубович)
    • УПН-ів: Ракети Астронавти, Комети (Марко Скубяк)
    • УПН-ок: Таємниці Чарівної Землі (Андрея Якубович)

1997[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Грай Море Грай (Данило Бутенко)
    • УПН-ів: Чумацький Шлях (Марко Матла)
    • УПН-ок: На ставочку в холодочку (Тамара Ганкевич)
    • Пташата: Жаб'є Село (????)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Чорна Рада - Трета Січ (Тарас Лісовський)
    • УПЮ-ок: Плетення Всесвіту (Таїса Скубяк)
    • УПН-ів: Гук і Гомін з Гір (Тарас Ференцевич)
    • УПН-ок: Трипільский Танок (Таїса Бушнел)

1996[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Незгасне Світло (Юра Правак)
    • УПЮ-ок: Земля Богинь (Нуся Горчаківська)
    • УПН-ів: По Слідах Північних Вітрів (Данило Бутенко)
    • УПН-ок: Цілий Світ є Мій (Дарка Ганкевич)

1995[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Сходи до Небес (Ліза Чмола)
    • УПН-ів: Сторожі Південно Царства (Данило Бутенко)
    • УПН-ок: Чарівні Ключі Часу (Оксана Ласовська)
    • Кінний Табір: ???? (Ксеня Козак)

1994[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Пора Нам Станути в Ряд (????)
    • УПЮ-ок: Любемо Сонце, Рух, Життя (Таня Ставнича)
    • УПН: Шум Ґорґанського Лісу (Оксана Ласовська)

1993[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (Мирон Депутат)
    • УПЮ-ок: ???? (Ліза Чмола)
    • УПН-ів: Діточі Мрії (Ярослав Пришляк)
    • УПН-ок: ???? (Ірка Ващак)

1992[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (Мирон Депутат)
    • УПЮ-ок: Наш Маленький Світ (????)
    • УПН-ів: ???? (Ярослав Пришляк)
    • УПН-ок: Лети Моя Пісня (Ірка Ващак)

1991[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (Юрій Грещишин)
    • УПЮ-ок: Коріння України (Леся Кольцьо-Матіцьо)
    • УПН-ів: Царство Чарівного Братства (Ярослав Пришляк)
    • УПН-ок: ???? (Ірка Ващак)

1990[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: В 43 Році (Мирон Депутат)
    • УПЮ-ок: "Роду наш красний, Роду наш прекрасний..." (Леся Кольцьо-Матіцьо)
    • УПН-ів: Для України ми всі живем (????)
    • УПН-ок: Серденька України (????)

1989[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Нехай Ворог Гине (Андрій Дмитріюк)
    • УПЮ-ок: На Чужому Полі (Леся Войчак)
    • УПН-ів: ???? (Мирон Депутат)
    • УПН-ок: Світ Нам Відкритий (Тамара Коритко)

1988[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Оборонві Християнства (Орест Іскало)
    • УПЮ-ок: Дзеркало Віри (Ала Мосійчук)
    • УПН-ів: Лицарі Володимира Великого (Ярослав Пришляк, Мирон Депутат)
    • УПН-ок: З Богом на Україну (Ірка Ващак)

1987[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Гайдамацька Слава (Андрій Дмитріюк)
    • УПЮ-ок: В Майбутні Часи (Ася Баб'юк)
    • УПН-ів: Веселий усміх грає на устах (Ярослав Пришляк)
    • УПН-ок: Степові Квіти (Ірка Ващак)

1986[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Світло в Темряві (Юрій Єлиїв)
    • УПЮ-ок: "Із рідною землею поріднюсь (Ніна Самокіш)
    • УПН-ів: Щоб Вогонь в Серцях не Згас (Ярослав Пришляк)
    • УПН-ок: Чарівний Город Гарбуза (Ія Дац)

1985[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (Андрій Пришляк)
    • УПЮ-ок: Світанок Нового Покоління (Наталка Шпічка)
    • УПН-ів: Сонце Сміється до Нас (Ярослав Пришляк)
    • УПН-ок: Линуть Мрії До Небес (Аня Іскат)

1984[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Походження (Роман Поліщук)
    • УПЮ-ок: Зоряне намисто (Наталка Шпічка)
    • УПН-ів: Будем рідне шанувати (Ярослав Пришляк)
    • УПН-ок: Країна чарів і чудес (Даруся Пришляк)

1983[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Козаки нової хвилі (Мирон Рудницький)
    • УПЮ-ок: Відгомін віків (Ліда Ласовська)
    • УПН-ів: Новітні Козаки (Надя Кулинич)
    • УПН-ок: ???? (????)

1982[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Зоряний корсар (Роман Поліщук)
    • УПЮ-ок: Нове полум'я (????)
    • УПН-ів: Лісові Лицарі (Василь Мандзій)
    • УПН-ок: Мандруючі Пташенята (Аня Іскат)

1981[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (Андрій Пришляк)
    • УПЮ-ок: ???? (Ала Мосійчук)
    • УПН-ів: Веселе, щасливе новацьне життя (Ярослав Пришляк)
    • УПН-ок: ???? (Богданна Роздольсьна)

1980[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Брама Героїв (Андрій Пришляк)
    • УПЮ-ок: На Крилах Надії (Христя Олексин (перший тиждень), Аля Мосійчук)
    • УПН-ів: Лицарі Унраїни (Надя Кулинич)
    • УПН-ок: Ми Юні, мов квіти (Тамара Денисенко)

1979[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Бумеранг (Орест Цьолко)
    • УПЮ-ок: Росте новий люд (Ала Мосійчук)
    • УПН-ів: Діти України (Ярослав Пришляк)
    • УПН-ок: Царство забавок (Марта Шевчук)

1978[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Не кількість, а якість (Олександер Сагайдаківський)
    • УПЮ-ок: Спадщина жіночої чоти (????)
    • УПН-ів: З Піснею на Устах (Ярослав Пришляк)
    • УПН-ок: ???? (Діяна Гаврилюк)

1977[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (Олександер Сагайдаківський)
    • УПЮ-ок: Жито, пшениця і всяка пашниця (Христя Косарчин)
    • УПН-ів: У Горах Карпатах (Віктор Яворський, Андрій Чировський)
    • УПН-ок: ???? (Адріяна Телішевська)

1976[ ]

  • Пласт - Бобрівка
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (Микола Ставничий)
    • УПЮ-ок: Екскіза (Рома Ляшкевич)
    • УПН-ів: Во врем'я оно (Андрій Чировський)
    • УПН-ок: Рідними доріжками (Марта Перейма)
    • УПН Вишкіл: У городі зеленого велетня (????)

1975[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Білогоща (Андрій Филипович)
    • УПЮ-ок: Дажбожі Внучки (Марка Сокіл)
    • УПН-ів: ???? (Ярослав Пришляк)
    • УПН-ок: Без Мрії Не Можна Зити (Ляля Пашин)

1974[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Вовчі Сини (Роман Мицик)
    • УПЮ-ок: Водограй (Христя Данилишин)
    • УПН-ів: Велика Суниця (Тарас Пенкальський)
    • УПН-ок: Червона калина (Дануся Райца)

1973[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (О. Сагайдаківський)
    • УПЮ-ок: ???? (????)
    • УПН-ів: ???? (????)
    • УПН-ок: ???? (????)

1972[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (????)
    • УПЮ-ок: ???? (????)
    • УПН-ів: ???? (????)
    • УПН-ок: ???? (????)
    • УПЮ Вишкіл: Лиш треба тільки вміти жить (????)
    • УПН Вишкіл: Слідом за нами (????)

1971[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (????)
    • УПЮ-ок: ???? (????)
    • УПН-ів: ???? (????)
    • УПН-ок: Лісова Пісня (????)

1970[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (????)
    • УПЮ-ок: "Соняшний Промінь" ім. пл. сен. Цьопи Палії (????)
    • УПН-ів: ???? (????)
    • УПН-ок: Карпатські Мрії (????)

1969[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (????)
    • УПЮ-ок: ???? (????)
    • УПН-ів: ???? (????)
    • УПН-ок: Русалки Дністрові (????)

1968[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (????)
    • УПЮ-ок: ???? (????)
    • УПН-ів: Нескорені (????)
    • УПН-ок: Летючий корабель (????)

1967[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (????)
    • УПЮ-ок: ???? (????)
    • УПН-ів: ???? (????)
    • УПН-ок: Золоті Ворота (Оленка Пігуляк)

1966[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: "Борислав Сміється (Володимир Приймак, Володимир Пилишецкий)
    • УПЮ-ок: Зів'яле Листя (????)
    • УПН-ів: Юні каменярі (????)
    • УПН-ок: "Коли ще звірі говорили (????)

1965[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Січові Стрільці (М. Баб'юк)
    • УПЮ-ок: Юні Мрії (Ксеня Драґан)
    • УПН-ів: ???? (????)
    • УПН-ок: ???? (????)

1964[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (????)
    • УПЮ-ок: ???? (????)
    • УПН-ів: ???? (????)
    • УПН-ок: ???? (????)

1963[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (????)
    • УПЮ-ок: ???? (????)
    • УПН-ів: ???? (????)
    • УПН-ок: ???? (????)

1962[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (????)
    • УПЮ-ок: ???? (Дарія Голубец)
    • УПН-ів: ???? (????)
    • УПН-ок: ???? (????)

1961[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Гайдамаки (А. Антонишин (перший тиждинь), О. Сагайдаківський (решта табору))
    • УПЮ-ок: Співці слави (Таля Скочиляс)
    • УПН-ів: Іржавець (Анна Домбчевска)
    • УПН-ок: Садок вишневий (А. Бойцун)

1960[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: ???? (????)
    • УПЮ-ок: ???? (????)
    • УПН-ів: ???? (Я. Пришляк, Я. Кравс)
    • УПН-ок: ???? (????)

1959[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Шабля Гетьмана Мазепи (О. Сагайдаківський)
    • УПЮ-ок: Непрограна Полтава (О. Костинюк, О. Пісецька)
    • УПН-ів: Військо Гетьмана Мазепи (О. Козак, Я. Пришляк)
    • УПН-ок: Малі Мазепинки (О. Козак)

1958[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: На Вояцьких Слідах (М. Шарко, Я. Василькевич)
    • УПЮ-ок: Вінок України (О. Зелена, М. Одежинська)
    • УПН-ів: Завзяті Лицарі (М. Кравс)
    • УПН-ок: Весняна Казка (В. Падох)

1957[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Шлях Молоді (М. Василик)
    • УПЮ-ок: До Мети (С. Хома, А. Домбчевська)
    • УПН-ів: Запоріжжя (А. Антонишин, Д. Домбчевська)
    • УПН-ок: Нове Підлюте (А. Домбчевська)

1956[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Чорногора (М. Василик)
    • УПЮ-ок: Сучасна Русь (О. Бережницька)
    • УПН-ів: Запорізька Січ (В. Кулинич)
    • УПН-ок: Діти України (А. Мриц)

1955[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Хрещатик (П. Содоль)
    • УПЮ-ок: Золотоверхий Київ (А. Мриц)
    • УПН-ів: На Київських Горах (Володимир Приймак, В. Кулинич)
    • УПН-ок: Золорі Ворота (А. Домбчевська)

1954[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Лісова Січ (М. Захаренко)
    • УПЮ-ок: Тіні забутих предків (О. Бережницька)
    • УПН-ів: Українські Звірі (О. Грималяк)
    • УПН-ок: Квіти України (А. Домбчевська)

1953[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: [Без Назву] (А. Мриц)
    • УПЮ-ок: Соняшний промінь (І. Чайківська)
    • УПН-ів: Сини Карпат (А. Мриц)
    • УПН-ок: Молода Україна (А. Домбчевська)

1952[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ-ів: Броди (Богдан Приймак)
    • УПЮ-ок: Чорногора (О. Костинюк)
    • УПН: Мешканці Лісу (А. Смеречинська)

1951[ ]

  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПН-ів, УПЮ-ів: Роман Шухевич (Володимир Приймак)
    • УПН-ок, УПЮ-ок: Новий Сокіл (Малина Дзюба)

Незнаний[ ]

Notes[ ]

USA tabir names can be found from the листи, e.g. https://plastusa.org/resources/knowledge-base/plastovyj-lystok/

TODO[ ]

Track down tabir info from:

  • Canada
  • Germany
  • Other countries
  • USA pre-2002
    • Vovcha
    • PK
    • Sokil
    • Chicago
    • Detroit
    • Bobriwka