List:Таборові Пісні

From WikiSpiv
Jump to: navigation, search

This contains the list of all historical Ukrainian Diaspora and Ukrainian Scouting camps as well as their camp song (when applicable).

All taborovi pisni should be added to the Category:Таборові_пісні and then manually updated here as well!

These songs should include information about the camp in the following format:

Вовча Тропа УПЮів (2016р)
Комендант(ка): Марко Мулик
Слова: Мако Завадівський
Мелодія: "Beds Are Burning" - Midnight Oil

This section can also contain Роєві Пісні (aka "обряди") as well as any other songs from a particular tabir.

2021[ ]

2020[ ]

Пластовий Листок ч.228

Note: Табори in 2020 were virtual due to the Covid-19 Pandemic

  • Пласт - "Вовча Тропа" (Віртуальний)
    • УПЮ: ???? (ОТК)
    • УПН: ???? (ОТК)
    • PeeWee: ???? (Юля Паславська)
  • Пласт - "Писаний Камінь" (Віртуальний)
    • УПЮ-ів: ???? (Марко Куцій) [Не було пісня]
    • УПЮ-ок: ???? (Андрея Пенцак) [Не було пісня]
    • УПН: [Без назву] (Тоня Мирфі) [Не було пісня]
  • Пласт - "Новий Сокіл" (Віртуальний)

2019[ ]

Пластовий Листок ч.226

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Коріння життя (Надя Олесницька)
    • УПЮ-ів: Наша Хортиця в Горах (Борис Хабурський)
    • УПЮ-ок: Воїни Відваги (Христя Цюваник)
    • УПН-ів: Таємниці Лісу (Юрій Голіят)
    • УПН-ок: Під Великим Шатром (Катя Волошин)
    • PeeWee: Природна Забава (Іра Перхалюк)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Єдність Нового Повстання (Микола Захар)
    • УПЮ-ок: Світ пригодів (Мая Мирфі)
    • УПН-ів: Стародавні Сторожі Лісу (Оленка Гладка)
    • УПН-ок: Стародавні Міфи, Сучасні Герої (Ніна Оришкевич)
    • Пташата: Пташата в Космосі (Олько Яримович)
  • Пласт - Новий Сокіл
  • Пласт - Сієтл
  • Пласт - Союзівка
    • Пташата: Грай Море Грай (Таля Павлюк)
  • Help us Help

2018[ ]

Пластовий Листок ч.225

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Світ кличе (Микола Паславский)
    • УПЮ-ів: Лиш боротись – Значить жить (Андрій Шатинський)
    • УПЮ-ок: Впевненість будуєм – мрії здійснюєм (Христя Цюваник)
    • УПН-ів: Путь вічних героїв (Іра Перхалюк)
    • УПН-ок: Феїтопія (Юліянна Попович)
    • PeeWee: Природна забава (Христя Іваник)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Повстанський шлях (Юрко Курило)
    • УПЮ-ок: Дух богинь (Оксана Дубровська)
    • УПН-ів: Таємниці запорозької січі (Александра Гамільтон)
    • УПН-ок: Подорожуючі в космосі (Оленка Гладка)
    • Пташата: Таємниця oкеанів (Ксеня Черник, Тая Скубяк)
  • Пласт - Новий Сокіл
  • Пласт - Союзівка
    • Пташата 1: На таборі лунає спів (Реня Ничка)
    • Пташата 2: У горах Карпатах (Аня Навроцька)

2017[ ]

Пластовий Листок ч.224

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Стежки перемоги (Муся О'Конел)
    • УПЮ-ів: Вічне Братство (Марко Завадівський)
    • УПЮ-ок: Одна Сильна - Разом Непереможні (Іра Перхалюк)
    • УПН-ів: Ґільдія (Лесик Ґорлов)
    • УПН-ок: Підводне Життя (Aріяна Бабченко)
    • PeeWee: Природна Забава (Христина Темницька)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Вовча школа (Юрій Леськів)
    • УПЮ-ок: Складанки Світу (Ляриса Ворик)
    • УПН-ів: Ватага Природників (Андрій Тарасюк)
    • УПН-ок: Знайди Мене Між Деревами (Наталка Заперник)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Архітектор своєї долі (Руслан Онишкевич)
    • УПН: Під Західним Небом (Інеса Коломиєць)
    • Пташата: Гей у Джунґлях (Левко Винницький, Леся Хутра)

2016[ ]

Пластовий Листок ч.223

2015[ ]

Пластовий Листок ч.222

  • Пласт - Вовча Тропа
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Боротьба причаровує нас (Олександер Шморгун)
    • УПЮ-ок: Шлях (Уляна Стосула)
    • УПН-ів: Захищаймо пам'ять Писаного Каменя (Стефан Клек)
    • УПН-ок: Таємниця червоної калини (Т. Запертник) (NOTE: Probably Наталка Заперник?)
    • Пташата: Заспіваймо про мандрівку (Рома Кульчицька)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: З підпілля до перемоги (Дем'ян Коломиєць)
    • УПН: Гра нас єднає (Калина Мельник)
    • Пташата: Космічні мандрівники (Л. Мазепа)

2014[ ]

Пластовий Листок ч.221

  • Пласт - Вовча Тропа
  • Пласт - Писаний Камінь
    • Ю2: Пролягла дорога
    • УПЮ-ів: Дорога в Рим (Микола Мурський)
    • УПЮ-ок: Дика Енергія (Христина Залуцька)
    • УПН-ів: Чотири волі, одна доля (Лукас Вишницький)
    • УПН-ок: Від сафарі до любов'ю (Софія Кучер)
    • Пташата: В царстві лева (Орест Голубець)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: І повіє огонь новий (Андрій Ребрик)
    • УПН: Таємниці чарівника (Віра Іванків)
    • Пташата: Давно, давно тому (Мирон Ґеник)
  • Пласт - Сієтл
    • УПН/УПЮ: Іскра полетіло на захід
      • УПЮ: Зійшлися летом крил Скова (Андрій Зварич)
      • УПН: Мандрівники крайнеба (Христіян Крочак)
      • Пташата: Великий відкритий світ (Христіян Крочак)

2013[ ]

Пластовий Листок ч.220

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Захочеш і буде (Павло Яримович)
    • УПЮ-ів: Сини Шевченка-Свого не цурайтесь (Андрій Зварич)
    • УПЮ-ок: В серці маємо те, що не вмирає (Зоя Ріпецька)
    • УПН-ів: Стародавна олімпіада (Христіян Крочак)
    • УПН-ок: У світі містичних чудес (Андрея Вотерс)
    • PeeWee: Природа Забава (Тереса Курітза)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Опір - Перемога (Михась Фединський)
    • УПЮ-ок: Цирк Сонця (Наталка Тарасюк)
    • УПН-ів: Світ Супергероїв (Левко Миронович)
    • УПН-ок: Таємниці в Піраміді (Катруся Бей)
    • Пташата: Грай Море Грай (Туся Якубович, Леся Ниршл)
  • Пласт - Новий Сокіл

2012[ ]

Пластовий Листок ч.220

  • Пласт - Вовча Тропа
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: З'єднані Вогнем (Михась Фединський)
    • УПЮ-ок: Через Гори,Через Час (Аня Вейлен)
    • УПН-ів: Наслідники Артура (Адам Белкірус)
    • УПН-ок: Через час і через світ (Софія Кучер)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Львівські Літуни (Максим Бойко)
    • УПН: Приятелі Легенд (Лукас Вишницький)
  • Пласт - Вишкіл 242 - Писаний Камінь

2011[ ]

Пластовий Листок ч.219

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Всі Наші Голоси (Стефан Ставничий)
    • УПЮ-ів: Велика Гра (Зорян Ласовський)
    • УПЮ-ок: "Можу Переможу (Адріяна Федорічук)
    • УПН-ів: Дикій Захід (Матій Лабунька)
    • УПН-ок: Тупу Тупу Нозями (Мелася Лесюк)
    • PeeWee 1: Лісова Гра (Ліда Буняк)
    • PeeWee 2: Лісова Гра (Христя Сенторе)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Сини Свободи (Михайло Стецик)
    • УПЮ-ок: Велика Гра (Катруся Стецик)
    • УПН-ів: Життя на Лінкорі (Андрій Оришкевич)
    • УПН-ок: Чарівні Спомини (Рената Шипайло)
    • Пташата: Чарівний Ліс (Марта Якубович)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: 5‐й Елемент (Катя Коваль‐Калета)
    • УПН: Княжа Сила (Харитя Білаш)
    • Пташата: Де Той Літак (Петро Елиїв)

2010[ ]

Пластовий Листок ч.219

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Одна Любов (Стефан Ставничий)
    • УПЮ-ів: Стежками Запорожських Козаків (Лесик Миськів)
    • УПЮ-ок: Через Мрії Предків Сила в Нас (Адріяна Федорічук)
    • УПН-ів: Лицарський Замок (Христя Ставнича)
    • УПН-ок: Як Виростем Великі (Андрея Лебідь)
    • PeeWee: Лісова Гра (Христя Козак)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: За Вічну Волю (Oлeсь Микита)
    • УПЮ-ок: Від Весни до Весни (Катруся Стецик)
    • УПН-ів: Зум Авт (Петро Гафкович)
    • УПН-ок: Колись Було Завтра Буде (Вікторія Крайнц)
    • Пташата: Пішли Ми На Мандрівку (Адріяна Лісовська)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Козацьке Село (Зірка Коломиєць)
    • УПН: На Острові Піратських Пригод (Зірка Коломиєць)
    • Пташата: Гей у Джунґлях (Таня Кость‐Фарміґа)
  • Пласт - Едмонтон / Калґарі

2009[ ]

Пластовий Листок ч.217

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: ???? (Павло Мулик)
    • УПЮ-ів: ???? (Стефан Ставничий)
    • УПЮ-ок: ???? (Роксана Кобзяр)
    • УПН-ів: Караван (Александер Кнігницький)
    • УПН-ок: ???? (Ліда Мулик)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: ???? (Осипко Тобіянський)
    • УПЮ-ок: ???? (Роксоляна Залуцька)
    • УПН-ів: ???? (Дамян Грушкевич)
    • УПН-ок: ???? (Наталія Белкірус)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: ???? (Маркіян Горнич)
    • УПН: ???? (Таня Кость Фарміґа, Оксана Ласовська, Xристина Ставича)

2008[ ]

Пластовий Листок ч.217

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Безмежне життя (Стефан Ставничий)
    • УПЮ-ів: ???? (Павло Яримович)
    • УПЮ-ок: ???? (Роксана Кобзяр)
    • УПН-ів: ???? (Олесь Драбик)
    • УПН-ок: ???? (Ліда Мулик)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: ???? (Маркіян Кузьмович)
    • УПЮ-ок: ???? (Андрея Комічак)
    • УПН-ів: ???? (Дамян Грушкевич)
    • УПН-ок: ???? (Александра Легета)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: ???? (Віктор Подпірка)
    • УПН: ???? (Оксана Буняк)

2007[ ]

Пластовий Листок ч.214

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Тут і Там (Стефан Ставничий)
    • УПЮ-ів: Спарта (Максим Артимишин)
    • УПЮ-ок: Зі Силою Природи Весь Ми Переможем (Адя Ганкевич)
    • УПН-ів: Наша одісея (Дарчик Чорнодольский)
    • УПН-ок: У Колі Княгинь (Ліса Мілянич Микита)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Розвиток Людства (Антін Дурбак)
    • УПЮ-ок: Під Громом Танцюєм (Христя Гановська)
    • УПН-ів: Потайний Орден Козаків (Адріян Піхурко)
    • УПН-ок: Чар Казок (Александра Легета)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПН: На Добраніч Казку Розкажу (Оксана Буняк)
  • Пласт - Сієтл
    • УПН: Слідами Предків (Алекса Мілянич)
    • УПЮ: Виклик Небокраю (Рената Конрад)

2006[ ]

Пластовий Листок ч.213

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Будь Готов (Стефан Стайничий)
    • УПЮ-ів: Шепіт Шпигунської Школи (Роман Кашуба)
    • УПЮ-ок: Мій Голос Це Моя Сила (Стефа Процик)
    • УПН-ів: Похід Ореона (Микола Пилип)
    • УПН-ок: Пригоди Чарівних Черевичок (Маланка Мисило)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Чорний Ліс (Антін Дурбак)
    • УПЮ-ок: Іскра Нас Єднає (Леся Біда)
    • УПН-ів: Наслідки Тропічних Богів (Марко Боднарук)
    • УПН-ок: Тканина Середньовіччя (Зеня Татарська)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: Золотий Я (Євген Лой)
    • УПН-ів: Хоронителі Землі (Надійка Данилів)
    • УПН-ок: На Чарівній Каруселі (Тамара Ганкевич)
  • Пласт - Німеччина

2005[ ]

Пластовий Листок ч211

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: ????
    • УПЮ-ів: ????
    • УПЮ-ок: ????
    • УПН-ів: ????
    • УПН-ок: ????
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: ????
    • УПЮ-ок: ????
    • УПН-ів: ????
    • УПН-ок: ????
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: ????
    • УПН-ів: ????
    • УПН-ок: ????

2004[ ]

Пластовий Листок ч209

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: ???? (Ляриса Гудь)
    • УПЮ-ів: ???? (Павло Фарміґа)
    • УПЮ-ок: ???? (Христина Баранецька)
    • УПН-ів: ???? (Юстин Матійцьо)
    • УПН-ок: ???? (Христина Ставнича)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: ???? (Адик Квітковський)
    • УПЮ-ок: ???? (Катря Кузьмович)
    • УПН-ів: ???? (Марта Мудра)
    • УПН-ок: ???? (Ксеня Коциловська)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: ???? (Христина Дужа)
    • УПН-ів: ???? (Петро Буняк)
    • УПН-ок: ???? (Тамара Ганкевич)

2003[ ]

Пластовий Листок ч207

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: ???? (Стефан Ставничий)
    • УПЮ-ів: Не Викликай Вовка з Лісу (Петро Стецюк)
    • УПЮ-ок: Разом Досягнем Зорі (Христя Баранецька)
    • УПН-ів: Захований Скарб (Данило Літепло)
    • УПН-ок: Ая Санкофа Бірівосоро (Таня Гарасевич)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Орда Сили (Дамян Матусяк)
    • УПЮ-ок: Виклик ‘03 (Марія Захарій)
    • УПН-ів: Олімпійські легенди ММІІІ (Стефан Грушкевич)
    • УПН-ок: Єдність і сила (Таня Мудра)
  • Пласт - Зелений Яр
    • УПН: ???? (Лесько Рей)

2002[ ]

Пластовий Листок ч206

  • Пласт - Вовча Тропа
    • Ю2: Там де нас нема (Андрій Микита)
    • УПЮ-ів: Жертва Прометея, (Данило Літепло)
    • УПЮ-ок: Де нас вітер понесе (Орися Зобнів)
    • УПН-ів: Валгалла (Тарас Ференцевич)
    • УПН-ок: В світ за очі (Ліса Мілянич)
    • Peewee: Природня Забава (Дарка Галабурда)
  • Пласт - Писаний Камінь
    • УПЮ-ів: Залізна Острога, (Тиміш Коритко)
    • УПЮ-ок: Сторожі на Майбутнє (Марія Захарій)
    • УПН-ів: Світ Великий, а Ми ще Малі (Тарас Ковч)
    • УПН-ок: Вгадай і Шукай (Андрея Якубович)
  • Пласт - Новий Сокіл
    • УПЮ: ???? (Даня Снігур)
  • Пласт - Зелений Яр
    • УПН: ???? (Ляриса Бабій)

1976[ ]

  • Пласт - Бобрівка

Незнаний[ ]

Notes[ ]

USA tabir names can be found from the листи, e.g. https://plastusa.org/resources/knowledge-base/plastovyj-lystok/

TODO[ ]

Track down tabir info from:

  • Canada
  • Germany
  • Other countries
  • USA pre-2002
    • Vovcha
    • PK
    • Sokil
    • Chicago
    • Detroit
    • Bobriwka